Paweł Warowny

Prezes Zarządu WIP Controlling

Dr nauk o zarządzaniu

Adiunkt w Katedrze Rachunkowości Menedżerskiej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie

Doświadczony wykładowca i konsultant.

Autor lub współautor kilkudziesięciu książek i artykułów z zakresu rachunkowości, controllingu, rachunku kosztów i zarządzania.

Jako wykładowca Dr Paweł Warowny prowadził liczne wykłady, ćwiczenia, szkolenia i warsztaty z zakresu rachunkowości zarządczej, controllingu, rachunkowości finansowej oraz rachunku kosztów (w tym rachunku kosztów działań [Activity-Based Costing]). Był wykładowcą m.in na studiach MBA, licznych studiach podyplomowych oraz studiach dziennych na poziomie magisterskim i licencjackim. Posiada także bardzo duże doświadczenie dydaktyczne i praktyczne we współpracy z pracownikami podmiotów  leczniczych.

Jako konsultant współpracował z największymi polskimi przedsiębiorstwami. Doradzał m.in. takim firmom jak PKN Orlen, Poczta Polska, Totalizator Sportowy, Zakłady Azotowe Puławy, Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Jelfa i wielu innym.

Specjalizuje się w zagadnieniach projektowania zawansowanych systemów rachunkowości zarządczej, controlingu i rachunku kosztów. Posiada także duże doświadczenie w zakresie współpracy z firmami dostarczającymi oprogramowanie dla biznesu. Współpracował z takimi firmami jak SAP, Oracle oraz IFS. Uczestniczył w definiowanie oraz merytorycznym testowaniu systemów wspomagających realizację rachunku kosztów działań. W ostatnich kilku latach zdobywał doświadczenie w zakresie projektowania nowoczesnych rozwiązań rachunku kosztów dla podmiotów leczniczych oraz ich powiązania z systemami informatycznymi.

Kontakt bezpośredni: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Profil LinkedIn